„Štai tu esi pasveikęs. Daugiau nebenusidėk, kad neatsitiktų kas blogesnio!“ Jn 5, 14
« 2019 » | « Kovas »
Pr A T K P Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Naujienos

Paskelbta: 2017-11-24

Sveikiname konkurso „Laisvė ir auka“ dalyvius ir prizininkus

   Vilkaviškio vyskupijos Katechetikos centras pal. Teofiliaus Matulionio metus pažymėjo keletu renginių: istorinių-kūrybinių darbų konkursu 5-8 klasių mokiniams „Pašaukimas būti kunigu stipresnis už sovietines tikėjimo užtvaras“, tuo pačiu pavadinimu respublikine moksline konferencija ir  9-12 klasių mokinių esė konkursu „Laisvė ir auka“. Esė konkursas tapo baigiamuoju akordu naujų atradimų, pagilintos pažinties su Palaimintuoju jam skirtų renginių gausoje.
   Į baigiamąjį konkurso renginį Vilkaviškio vyskupijos Pastoraciniame centre lapkričio 24 d. buvo pakviesti visi konkurso dalyviai ir jiems talkinę mokytojai. Konkurso organizatoriams norėjosi, kad visi dalyviai susitiktų, pasidalintų savo darbų įžvalgomis, atradimais, perskaitytų pačią svarbiausią esė vietą.
   Baigiamąjį renginį pradėję trumpu video reportažu apie pal. Teofilių Matulionį, renginio organizatoriai pakvietė komisijos pirmininką, Katechetikos centro vadovą kun. Liną Baltrušaitį trumpai apžvelgti konkurso darbų vertinimo sistemą, pasidžiaugti dalyviu brandumu ir kūrybingumu.
   Vėliau patys kūrėjai skaitė savo darbus, dalinosi atradimais ir svajonėmis. Atvirą ir šiltą mokinių dalijimąsi stebėjo Marijampolės Švietimo skyriaus vyresnio specialistė Angelė Mikulienė bei šv. Mato gimnazijos direktorius kun. Rytis Baltrušaitis, palydėjęs į renginį savo gimnazijos mokines Kristiną ir Neringą. Svečiai nuoširdžiai džiaugėsi jaunų žmonių pastangomis augti tikėjime.

   Vilkaviškio vyskupijos Katechetikos centras nuoširdžiai sveikina pal. Teofiliaus Matulionio metams Lietuvoje paminėti skirto esė konkurso „LAISVĖ IR AUKA“ dalyvius ir prizininkus.
   Prizininkai:
   I VIETA - Digna Beržanskaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
   II VIETA - Austėja Vaičiulevičiūtė (Kauno VDU „Rasos" gimnazija)
   III VIETA - Marta Marčiulionytė (Vilkaviškio „Aušros" gimnazija)
   III VIETA - Dominykas Ragelis (Marijampolės marijonų gimnazija)

 

Vilkaviškio vyskupijos Katechetikos centro metodininkė Vilma Balandenė


Finalinio renginio fotografijas galite rasti čia.