„Štai tu esi pasveikęs. Daugiau nebenusidėk, kad neatsitiktų kas blogesnio!“ Jn 5, 14
« 2019 » | « Kovas »
Pr A T K P Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Įvyko

Paskelbta: 2017-12-07

Vilkaviškio vyskupijos tikybos mokytojų Advento rekolekcijos

Vilkaviškio vyskupijos tikybos  mokytojų Advento rekolekcijos

   2017 metų Advento rekolekcijas tikybos mokytojams ir katechetams Vilkaviškio vyskupijos Katechetikos centras organizavo gruodžio 1-3 dienomis Liškiavos vienuolyno ansamblyje. Iškritusio sniego apsunkinta kelionė nesutrukdė 24 rekolekcijų dalyviams suvažiuoti į nuostabų Lietuvos pakraščio miestelį trijų dienų atsitraukimui nuo kasdienių rūpesčių, santykio su Dievu atnaujinimui, pasinėrimui į maldą, sąžinės peržvalgai.
   Rekolekcijų vedėjas, Šakių vicedekanas kun. Antanas Matusevičius pirmąjį gruodžio savaitgalį vedė gilesnio santykio su Dievu link. Primindamas apie kasdienę dvasinę kovą, įduodamas tos kovos ginklus: maldą, atgailą, tylą ir nuošalumą, -  įvardindamas didžiausią kliūtį, puikybę, šiai kovai laimėti kun. Antanas („ne aš, o per mane Dievas“ – nuolat kartojo jis) pamažu šildė mokytojų širdis, tirpdė kasdienybės ledus ir nuolat kvietė absoliučiai pasitikėti Tuo, Kuris gali pastatyti ir ant griuvėsių.
   Kartu kalbamos liturginės valandos, kasdienė Eucharistija, Sutaikinimo pamaldos ir rekolekcijų vedėjo pasiūlyti mąstymai tapo vientisu trijų dienų poilsiu Viešpatyje. Ir norisi tik dėkoti visiems, suteikusiems galimybę atsigerti iš neišsemiamų Viešpaties šaltinių: pirmiausia rekolekcijų vedėjui kun. Antanui Matusevičiui, Katechetikos centro vadovui kun. Linui Baltušaičiui, parapijos šeimininkui kun. Jonui Cikanai, Liškiavos kultūros centro direktoriaus pavaduotojai Astai Galbogytei ir tiems, kurie tyliai atliko savo tarnystę.

 

Vilkaviškio vyskupijos Katechetikoc centro metodininkė Vilma Balandienė